Przemysław Gacek

Przemyslaw GacekPrzemysław Gacek, założyciel i prezes Grupy Pracuj.
Absolwent Wydziału Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz czteroletniego programu Uniwersytetu Warszawskiego i Columbia University w zakresie International and Public Affairs.

Karierę zawodową rozpoczął w PricewaterhouseCoopers w Londynie. W 2000 roku z grupą kilku znajomych ze studiów i kapitałem 4 tysięcy złotych założył Pracuj.pl. Obecnie Grupę Pracuj tworzy ponad pół tysiąca osób, które pracują dla marek: Pracuj.pl, eRecruiter, emplo, Rabota.ua. Grupa Pracuj jest jedną z najszybciej rosnących firm technologicznych (wg Delloitte Technology Fast 50 CE) i jednym z najlepszych pracodawców w Polsce (wg rankingu Aon Hewitt). Z usług Grupy Pracuj korzysta aktywnie ponad 30 000 klientów. Pracuj.pl jest największym serwisem rekrutacyjnym w Polsce i jedną z najmocniejszych polskich marek (wg. rankingu Rzeczpospolitej).

Przemek jest aktywnym członkiem organizacji YPO (Young Presidents’ Organization), zrzeszającej ponad 20 000 CEOs z całego świata. Prywatnie ceni sobie chwile spędzone z rodziną oraz bieganie. Jest także fanem Formuły 1.